• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 7 - شوال - 1445
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024
23

کمک های مردمی(نقدی)

  • ۱۹:۴۸
  • ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

* نحوه مشارکت های مردمی و کمک های نقدی به موسسه خیریه مسجد سازان الزهراء(سلام الله علیها) اصفهان:

* هموطنان گرامی که مایلند در ساخت خانه خدا در روستاهای محروم و فاقد مسجد مشارکت نمایند، می توانند کمک های نقدی خودرا جهت این امر مهم و خداپسندانه به روش های زیر به موسسه خیریه مسجدسازان الزهراء(سلام الله علیها) اصفهان اهداء نمایند.

* هزینه احداث یکباب مسجد و خانه عالم از بنیاد، بطور متوسط ۹۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان می باشد که ۵۰% آن بانضمام زمین مسجد توسط مشارکت اهالی و ۵۰% باقیمانده توسط بانی تامین می گردد. لازم بذکر است تفاوت قیمت احداث مسجد بستگی به متراژ زمین، محل احداث و شرایط جغرافیائی آن دارد

 * هر فرد و یا خانواده خیّر می توانند، هزینه ساخت یا چند باب مسجد و خانه عالم یا بخشی از آنرا بر عهده گرفته و مبلغ آنرا بصورت نقد و یا با وام قرض الحسنه بدون ضامن و بدون کارمزد پرداخت نمایند.

 * شماره حساب خیریه در بانک صادرات ۰۱۰۲۵۰۶۰۱۰۰۰۲ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۲۷۲۲ بنام موسسه خیریه مسجدسازان الزهراء(سلام الله علیها) اصفهان.

 * این موسسه تمهیداتی را فراهم نموده تا خیّران گرامی بتوانند طی بازدید از پرژوه ساخت مسجد مربوطه، شاهد پیشرفت کارهای اجرائی باشند.

 * چنانچه خیّر محترم شخصاً تمایل به ساخت مسجد داشته باشد، این موسسه خیریه مقدمات بازدید و امکان شناسائی محل را در روستاهای فاقد مسجد فراهم وهماهنگی لازم را بین خیّر، معتمدین روستا و مسئولین منطقه انجام خواهد داد، تا این امر خداپسندانه به یاری خدای متعال آغاز و با نظارت موسسه خیریه و به همّت خیّرین محترم به اتمام برسد.

* آدرس خیابان جی – ابتدای خیابان پروین کوچه شماره ۷ پلاک ۷ شماره تماس ۳۲۳۰۴۴۱۰-۰۳۱ و ۳۲۳۰۵۵۶۵ و ۳۲۳۰۳۲۳۸ و ۰۹۱۳۰۸۹۴۵۷۷ و ۰۹۳۶۳۴۴۴۸۲۷

لینک کوتاه : https://alzahragroup.com/?p=699
  • دیدگاه‌ها برای کمک های مردمی(نقدی) بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.